Aktuális állásajánlataink:

1. Területi képviselő – Budapest és környéke

Feladatok

    * Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres megkeresése
    * Meglévő partnerek magas szintű kiszolgálása
    * A partnereinknél értékesített termékkör folyamatos bővítése
    * A cég által kínált partneri lehetőségek kommunikálása
    * Vállalat által meghatározott és elvárt területi célok elérése
    * Beszámolók, riportok készítése az értékesítési vezető számára

Elvárások

    * Legalább 2 év - területi képviselői - szakmai tapasztalat
    * Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
    * Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
    * Önálló, dinamikus munkavégzés
    * Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    * Minimum középfokú végzettség
    * Gyakorlott gépjárművezető „B” kategóriás jogosítvánnyal

Előny

    * Gépjármű alkatrész értékesítésben szerzett gyakorlat
    * Középfokú autós műszaki végzettség

Amit kínálunk

    * Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan bővülő, sikeres piacvezető vállalatnál

    * Bejelentett állás teljes munkaidős munkaviszonyban
    * Munkavégzéshez biztosítunk: gépjármű, mobiltelefon, laptop mobilinternettel
    * Versenyképes alapbér + teljesítményarányos jutalék.

Egyéb információ:
    * Munkába állás időpontja: Azonnal.

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Fényképes önéletrajzát az allas@prpkft.hu e-mail címre várjuk.

2. Kereskedelmi / irodai asszisztens

Feladatok

  • Kereskedelmi pályázatok, ajánlatok elkészítésében való közreműködés
  • Beszerzési, értékesítési adminisztráció
  • Irodai adminisztráció, dokumentumkezelés
  • Nem kereskedelmi kapcsolattartás (biztosítók, munkavédelem, könyvelés, stb.)

Elvárások

    * Jó angol nyelvtudás írásban és szóban

Előny

    * Szakirányú (gazdasági, kereskedelmi) felsőfokú végzettség

    * Versenyképes fizetés

  • Budapest